درحال بارگذاری

PHP ورژن 7.4.0 منتشر شد!

تاریخ: جمعه, 08 آذر 98

نویسنده: مصطفی دربان حسینی... بازیدها: 173 - نظرات : 0 دسته بندی: برنامه نویسی


دیروز (تاریخ 28 نوامبر 2019) جدید ترین نسخه زبان برنامه نویسی php با شماره نسخه 7.4.0 منتشر شد و از حالا می توانید درصورتی که دوست داشته باشید از این نسخه برای تولید برنامه های تحت وب خود استفاده کنید. تیم توسعه php ضمن اعلام خبر انتشار نسخه 7.4.0 اعلام کرده است که نسخه دارای ویژگی هایی جدید است و شمامل پیشرفت های فراوانی نسبت به نسخه های قبلی php نیز می شود.

می توانید با کلیک روی این لینک جزییات این خبر را در سایت رسمی php مشاهده کنید.

برخی از نکات برجسته ای که در این نسخه قرار دارد را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

  • Short Arrow Functions
  • گسترش اپراتورها برای آرایه ها (Spread Operator for Arrays)
  • خصوصیات ماشینی یا تایپ شده (Typed Properties)

در ادامه تلاش خواهیم کرد تا در قالب مطالب جداگانه توضیحات تکمیلی را برای هر یک از بخش های بالا آمده کنیم و برای شما دوستان منتشر کنیم.

و اما در زیر لیستی از تمام ویژگی های اصلی جدید قرار داده ایم:

نکته: برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هریک از عناوین بالا می توانید روی متن آن کلیک کرده تا به سایت رسمی php و داکیومنت مربوط به موشوع مورد نظر ارجاع داده شوید.

همچنین برای دریافت سورس کد PHP 7.4.0 و یا دریافت توضیحات بیشتر در رابطه با تغییرات (ChangeLog) در این نسخه نیز می توانید از لینک هایی که در زیر برای شما آماده کرده ایم استفاده کنید:

لینک دانلود PHP 7.4.0

لینک مشاهده تغییرات (ChangeLog)

همچنین اگر قصد دارید پروژه های قبلی خود را به این نسخه ارتقاع بدهید (مهاجرت به نسخه 7.4.0) می توانید از راهنمای موجود PHP در سایت رسمی آن که شامل لیستی کامل از تغییرات موجود و ناسازگاری های این نسخه با نسخه های قبلی است استفاده کنید. برای سادگی کار شما دوستان لینک مربوط را در زیر برای شما قرار داده ایم:

راهنمای مهاجرت از PHP7.3.x به  PHP 7.4.x

  نظر شما چیست؟ شما می توانید نظرات ،پیشنهادات و اطلاعات خود را در رابطه با این مطلب و موضوعات مربوط از طریق قسمت نظرات با ما و سایر بازدیدکنندگان در میان بگذارید.

 


نویسنده: مصطفی دربان حسینی... بازیدها: 173 - نظرات : 0 دسته بندی: برنامه نویسی

جستجو
کلاس برتر
ارائه دهنده بهترین و به روز ترین ویدیو های و مقالات آموزشی و همچنین مقالات مختلف در رابطه با تکنولوژی ،معماری ،مدیریت و سایر رشته های کاربردی.ما برای شما بهترین ها را میخواهیم.

سایر خدمات مجموعهخدمات زیر تحت مدیریت برد تخصصی ارائه می شود.
طراحی وب سایت
راه اندازی و پشتیبانی شبکه
هوشمند سازی منازل
افزایش کارایی نیرو انسانی
تعمیرات دستگاه های الکترونیکی
طراحی داخلی
تبلیغات فضای مجازی
برنامه نویسی